Fast delivery for BLS819B HIFU Vaginal Tightening for Honduras Importers

Fast delivery for
 BLS819B HIFU Vaginal Tightening for Honduras Importers

Short Description:


Product Detail

FAQ

Product Tags

Our company has been focusing on brand strategy. Customers' satisfaction is our best advertising. We also supply OEM service for Fast delivery for BLS819B HIFU Vaginal Tightening for Honduras Importers, Our mission is to help you create long-lasting relationships with your clients through the power of promotional products.


APPLICATION

1. potent firming effect to improve sexual life
2. private lubrication of increasing secretion and eliminating dryness
3. improving private sensitivity by cell regeneration for reaction enhancement
4. comprehensive improvement of private health and reducing infection.

 

 

SPECIFICATION

Display: 7.4 inch color touch screen

Technology: High Intesity Focused Ultrasound

Transducer: DLS3.0mm, DLS4.5mm

Spacing: 1.0 to 3.0mm (0.1mm/step)

Cartridge: 3.0mm and 4.5mm with 10000shots each

Output Power:: 0.1J(weak) to 1.5J(strog)(0.1J/step)

Package size: 42*53*100cm

GW:40KG

 

ADVANTAGE

1. 360°rotation emission:total care for vaginal.
2. Precise depth adjustment system.
3. Non-invasive,no downtime,no recovery time,can have sexy in 3 days after treatment.
4. It has heat effect on dermal collagen and collagenous fibers as well as thermal stimulus on fat layer and SMAS, whose treatment effect is more than the Fractional Co2 Laser.
4 It is easy and convenient for operation, and no consumable items are required, which greatly saves the treatment cost.
5. Tightening and shaping effect is obvious after treatment. It can be maintained at least 18 to 24 months after one treatment and realize negative growth of skin age once a year.
6. The normal life and work will not be influenced if you make up the moment
7. Easy and convenient: 20 minutes treatment can get instantly firmer, less treatment times, simple operation.
8. The equipment has two different working heads for best operational effect:
-1.5mm is for the epidermis layer;
-3.0mm is for the dermis layer
9. 3.0mm,4.5mm catridge with 10000 shots each.

 • Previous:
 • Next:
 • FAQ Content
 • Bügün vücut şekillendirmede elde ettiği başarılı sonuçlarıyla dikkat çeken Op.Dr. Hüseyin Kandulu ile ultrasonik liposuction (vaser liposuction) yöntemi masaya yatırılıyor.
  Ht Sağlıkta bu hafta vücut şekillendirmede başarılı sonuçları ile dikkat çeken ultrasonic liposuction masaya yatırılıyor.
  Bizim amacımız hastalarımızın hoşlanmadıkları problemleri varsa bunları en hızlı, en kolay şekilde nasıl çözebiliriz.
  -Liposuction uygulamaları bundan 10-15 yıl öncesinde biraz daha temkinli yaklaşılan operasyonlardı. Klasik Liposuction ve Ultrasonic Liposuction arasında nasıl bir fark var?
  Klasik Liposuction da biz bir güç uyguluyorduk. Bu güç ile yağları uzaklaştırmaya çalışıyorduk. Dolayısı ile istemenmeyen sonuçlar, bir takım sorunlar mevcuttu klasik liposuciton’da. İyileşme dönemi uzuyordu. Hastalarımız bu dönemde sıkıntılı dönemler geçirebiliyordu. Halbuki Ultra liposuction , klasikte görülen bütün komplikasyonları minimuma indiren bir işlem.
  Peki daha az mı şişlik olur? Morarmalarla daha az mı karşılaşılıyor?
  Klasik operasyonda bu dediğiniz belirtiler olmaktaydı. Bunları hastalarımızda paylaşıyorduk. Şimdi ise hastalarımıza bu belirtilerin çok az olacağını söylüyoruz. Ödem gibi problemlerimizde bu operasyonlarla ortadan kalktı. Morluk klasik operasyonlarda oluyordu. Şimdi ise neredeyse hiç yok desem çok doğru olur.
  Normalde bilirdik ki Liposuciton uygulamaları mart ayı gibi biterdi. Şimdi ise durum nedir?
  Evet Ultrasonic liposuciton da hastalarımız daha hızlı bir şekilde iyileştikleri için yaz aylarına yakın dönemlerde de bu operasyonlar olabiliyor. Bu işlemlerden sonra hızlı bir şekillenme. Operasyon sonrası hastalarımıza belirli korseler giydiriyoruz. Bunların süresinde ciddi bir kısalma meydana gelmekte. Dolayısı ile hastalarımız ‘’ Ben iki hafta sabrederim. Vücudum istediğim şekilde olur. Tatilimi o şekilde yaparım.’’ diyor. Bu tamamen ultra liposuciton’un getirisi. Bu operasyonlarda cilt altındaki yağ dokusuna girilip işlem yapılıyor. Küçük delikler yardımıyla işlemleri yapıyoruz. Bu delikler bikini bölgesinde olduğu için kimsenin dikkatini çekmiyor. Vücut içerisine giren aparatla yağlar eritilir. Dolayısı ile hazar oluşmaz. Damar ve sinir hasarı oluşmaz. Kas hasarı oluşmaz. Tüm bu avantajlardan dolayıda süratli iyileşme meydana gelir.
  Hangi hastalardan daha iyi sonuç alıyorsunuz?
  -Bizim buradaki temel amacımız vücudu şekillendirmek. Bu operasyon bir zayıflama operasyonu değildir. Buradaki amaç fit vücutta oluşan deformiteleri gidermektir. Hastalarımız zaten şişman hastalar değil. Uzun süre spor yapmış ama belindeki yağdan kurtulamamış, baseninden kurtulamamış ve buna çare arayan hastalar. Bu tür sorunları bu yöntemle çözmek çok kolay. Şişmanlıktan kurtarıyoruz dersek yanlış bir bilgi vermiş oluruz.

  Ultrasonik liposuction (vaser liposuction) nedir?

  Hangi bölgelere uygulanır?

  Vücudun daha önce sonuç alınmayan hangi bölgelerinde kullanılır?

  Sonuçları ne zaman ortaya çıkar?

  Kaslı bir vücut hevesleyenler bu yöntemden yarar sağlar mı?

  Bizim estetik operasyonlarda ki tüm amacımız,kişilerin tüm çabalara rağmen çözemediği, hastalarımızın hoşlanmadıklar bir problemleri varsa, bunları en kolay en hızlı bir şekilde nasıl çözerizin yoluna bakmaktır.  Treatment using MediLift

  Send your message to us:

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Car

  Related Products

  INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Heart

  WhatsApp Online Chat !